Přes práh

Quisque porta. Etiam bibendum elit eget erat. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Nunc auctor. Vestibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. Nulla quis diam. Pellentesque arcu. Aliquam erat volutpat. Nullam dapibus fermentum ipsum. Mauris tincidunt sem sed arcu.

Podcast

Proč manželství

Proč manželství pro gay a lesbické páry?

Rozdíly mezi manželstvím a registrací

Podepište petici za manželství pro gay a lesbické pár

Příběhy

Úvodní fotka k článku

Boj o manželství

Ačkoliv je česká společnost na poměry v postkomunistických zemích překvapivě liberální, boj o právo stejnopohlavních párů na manželství je už tři roky marný. Přitom veřejné průzkumy jsou pro a v zemi funguje registrované partnerství, aniž by se společnost propadala do bahna, jak někteří předpovídali. Kde to vázne?

Úvodní fotka k článku

Historické hlasování o manželství a mnohem víc. Máme za sebou nejúspěšnější rok

Další rok utekl jako voda a my jsme tu zase s ohlédnutím za uplynulými dvanácti měsíci. V roce 2021 se nám toho povedlo mnoho, máme za sebou historicky nejúspěšnější rok. Přinášíme vám kompletní přehled a důležitou prosbu na závěr.

Úvodní fotka k článku

„Ze smutné dívky se stala spokojená žena. Škoda, že coming out dcery nepřišel dřív,“ říká maminka Dagmar

Přestože vyrůstala v otevřené rodině, až v jednadvaceti letech Petra nahlas vyslovila, že je lesba. Teprve s partnerkou se stala z uzavřené dívky spokojená, sdílná žena. Tento příběh ukazuje, jak by manželství pro všechny pomohlo nejen párům, které se právě chtějí brát, ale všem LGBT lidem hledajícím sebevědomí a přijetí.

Zůstaňte s námi v kontaktu